Alpha Lingmind – učení angličtiny nebylo nikdy tak snadné!

Znalost cizích jazyků je nyní absolutním základem, který potenciální zaměstnavatel očekává. V životopisu často uvádíme naši úroveň znalostí daného jazyka. Nejčastěji je to angličtina, kterou lidé mluví po celém světě. Pokud chcete během zahraničních cest účinně komunikovat, měli byste alespoň zvládnout základy angličtiny. Jak na to? Alpha Lingmind vám s tím pomůže.

Jak roky plynou, jsme stále více otevřeni zahraničním vlivům. To nám dává více příležitostí a možností lépe prozkoumat svět. Zároveň nás zavazuje mluvit cizími jazyky. Především je to angličtina, která je velmi běžná. Ne každý z nás však má příležitost absolvovat kurzy, které nás mohou vystrašit. Naštěstí existuje stále více a více zajímavých možností. Jedním z nich je Alpha Lingmind – váš nový přítel v boji se studiem angličtiny.

Alpha Lingmind – co to je?

Jaký je nejjednodušší způsob, jak se naučit cizí jazyk? Samozřejmě poslechem. Určitě se mnozí z vašich přátel chlubili tím, že pochytili angličtinu a posloucháním svých oblíbených písniček? Možná to není záruka rychlého zvládnutí jazyka, ale rozhodně je to dobrý směr. O tom vědí jazykoví experti, kteří se podíleli na přípravě multimediálního kurzu Alpha Lingmind, který můžete získat v rámci atraktivní nabídky slevového klubu.

Alpha Lingmind je sada, která se skládá z obsáhlé knihy s písemnými cvičeními (writting) a tří CD, která obsahují sadu úkolů s poslechem s porozuměním (listening). Je to balíček 36 lekcí, který nám může pomoci dosáhnout střední úrovně, i když se začneme učit od nuly. Kurz obsahuje až 1 300 vět, což je velmi solidní znalostní základna. Máme příležitost naučit se více než 20 000 slov. Navíc tento druh informací umožňuje praktikantovi získat zkušenosti v řádné komunikaci v angličtině.

Důležité je, že se jedná o užitečné fráze, které se promítají do konkrétních událostí a situací, kterým můžeme každý den čelit. Počínaje seznamovacími dialogy, přes společenské a profesionální rozhovory, až po výjimečné situace. Každé tři hodiny se opakují nedávno získané znalosti.

Alpha Lingmind – na čem je založena metoda English Binaural System?

Co je to inovativní metoda English Binaural System? Toto je světově známý způsob postupného získávání znalostí. Přijímáme je učením podle sluchu a opakováním slyšených zvuků nahlas. Tato metoda, která byla použita k vytvoření Alpha Lingmind, je velmi účinná vzhledem k tomu, že nejde o vyvíjení tlaku na mozek a nucení se k učení.

Alpha Lingmind cena

Alpha Lingmind je opakem technik zatěžujících mozek. Je založen na skutečnosti, že v závislosti na jejich frekvenci mohou náš mozek uvést do konkrétních stavů. Proto moc rádi posloucháme hudbu. Náš mozek může být uveden do stavu relaxace, soustředění a připravenosti rychle si zapamatovat informace. Jak tato frekvence ovlivňuje naše vnímání informací? Naše ucho registruje oddělené zvukové vlny. Frekvence ovlivňuje kontinuitu zvuku a pokud je zachována, náš mozek zaregistruje a zapamatuje si zprávu. Čím častěji opakujeme danou zprávu, tím lépe bude zaznamenána v naší paměti. Díky této Alpha Lingmind vám umožní rychle a efektivně ovládat angličtinu bez nutnosti absolvovat drahé kurzy.

Alpha Lingmind – co obsahuje sada?

Jak již bylo zmíněno, sada obsahuje knihu a tři CD. Příručka Alpha Lingmind „Language Power Book“ je kniha ve formátu A5, která sestává z cvičení – úkolů, které je třeba podle pokynů samostatně vyplnit. Jedná se o formu doplňování poslechových cvičení obsažených na discích. S následnými lekcemi se úroveň obtížnosti zvyšuje přiměřeně s nabytými jazykovými znalostmi.

Všechny materiály mají velmi praktické použití. Dialogy obsažené na discích odpovídají dialogům, které se objevují v konverzacích. Díky tomu se můžeme stále učit fráze, které potřebujeme, včetně při nakupování nebo jednání s úředními záležitostmi. A co víc, znalosti získané prostřednictvím Alpha Lingmind mohou být základem pro další studium angličtiny.

Alpha Lingmind forum

Alpha Lingmind názory – co si myslí uživatelé?

Pokud chcete vidět, co si lidé, kteří již tento produkt objednali, myslí o Alpha Lingmind, přečtěte si jejich názory. Komentáře na mnoha internetových fórech nám řeknou, co uživatelé soudí o kvalitě kurzu, jeho ceně a účinnosti. Co si uživatelé internetu myslí o Alpha Lingmind?

„Při každém pracovním pohovoru se mě ptají na moje znalosti angličtiny. Je to standardní a já trochu znám ten jazyk. Když mi však náborář položí otázky v angličtině, nedokážu se vypořádat s vytvořením správného výrazu. Hledal jsem řešení, které by mi pomohlo lépe porozumět dialogům a porozumět jejich struktuře. Objednal jsem si sadu Alpha Lingmind a rychle jsem se naučil angličtinu. Na svém dalším pracovním pohovoru jsem odvedl skvělou práci. Nyní jsem v pozici, která vyžaduje spolupráci s anglicky mluvícím klientem. Jde mi to velmi dobře. “

Ondřej, 34 l., Kralupy

„Můj syn odjel do Anglie za prací, kde potkal svou budoucí manželku. Mají dvě děti, které často navštěvuji. Samozřejmě, ti malí mluví anglicky lépe než česky. Chtěla jsem jim lépe porozumět, proto jsem začala hledat dobrý způsob, jak se naučit jazyk. Multimediální kurz Alpha Lingmind? To je přesně to, co jsem hledala! S jeho pomocí jsem zvládla základy natolik, že mohu svobodně mluvit. Další slova se učím od svých vnoučat. Doporučuji! “

Kateřina, 65 l., České Budějovice

„Jazykové kurzy jsou stále více populární. Také jsem chtěla vyzkoušet své síly, ale když jsem viděla ty ceny, srazilo mě to na kolena. Ať dělám, co dělám, úspory na to nenajdu. Co mohu dělat? Vždy se můžete učit jazyk samostatně, ale potřebujete opravdu dobré učební pomůcky. V nabídce slevového klubu jsem našla velmi pohodlný multimediální kurz Alpha Lingmind. Překvapilo mě jeho velice příznivá cena i to, jak rychle mi to pomohlo naučit se anglicky. Je to opravdu skvělé! “

Svatava, 39 l., Brno

Jak můžete vidět v případě Alpha Lingmind, recenze jsou velmi příznivé. Nepochybně stojí za to se seznámit s nabídkou slevového klubu a objednat si tento multimediální kurz, který vám pomůže rychle se naučit cizí jazyk. Dokonce i začátečníci si budou moci osvojit jazykové dovednosti, o kterých se až donedávna neodvažovali snít.

Alpha Lingmind lepší cena než u jiných kurzů!

Jazykové kurzy jsou vždy zajímavou možností, ale ne každý si to může dovolit. A co učení angličtiny doma? Zvládnete materiál svým vlastním tempem a budete si moci rozšířit své znalosti podle svých potřeb a preferencí. S Alpha Lingmind je to velmi snadné.

Kde můžete takový produkt získat? Najdete ji v nabídce slevového klubu za velmi výhodných podmínek. Stačí zadat objednávku hned teď. Pospěšte si, protože počet produktů, na které se akce vztahuje, je omezený a sleva bude určena na základě pořadí žádostí. Nezdržujte se! Využijte Alpha Lingmind již teď a dosáhněte úrovně znalostí, které vás zajímají!

Alpha Lingmind

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *